Styret i Sunndal IL Fotball


Styreleder:                                                        Gunnar Furu - gunnar@sunndalfotball.no - 479 08 046

Nestleder / team anlegg:                                 Magne Kvande - magne@sunndalfotball.no - 950 92 201

Styremedlem / team lagledere:                       Marianne Romfo - marianne@sunndalfotball.no - 918 70 166

Styremedlem / teammedlem arrangement:    Dagfinn Furu - dagfinn@sunndalfotball.no - 988 51 291

Styremedlem / teammedlem arrangement:    Jan H. Smørholm - jan@sunndalfotball.no - 908 31 977

Styremedlem / team økonomi:                       Torbjørn Torske -  torbjorn@sunndalfotball.no - 908 59 389

Styremedlem / team barnefotball:                  Elin Ranheim - Elin.Ranheim@sunndal.kommune.no - 971 71 625

Styremedlem / team barnefotball:                  Lina Engelsrud - engel80@gmail.com - 930 35 070


Levert av IdrettenOnline