Styret i Sunndal IL Fotball


Styreleder / teamleder økonomi: Gunnar Furu - gunnar@sunndalfotball.no - 479 08 046

Nestleder / teamleder anlegg:: Magne Kvande - magne@sunndalfotball.no - 950 92 201

Styremedlem / teamleder lagledere: Marianne Romfo - marianne@sunndalfotball.no - 918 70 166

Styremedlem / teamleder arrangement: Geir Egil Botten - geir-egil@sunndalfotball.no - 456 35 226

Styremedlem / teamleder kommunikasjon: Synnøve Tangen - synnove@sunndalfotball.no - 994 00 823

Styremedlem / teamleder barnefotball: Jan H. Smørholm - jan@sunndalfotball.no - 908 31 977

Styremedlem: Egil Hordnes - egil@sunndalfotball.no - 997 37 546

Levert av IdrettenOnline