Her er en oversikt over våre hovedtrenere og hovedlagledere i sesongen 2021.

Vi gjør oppmerksom på at hver treningsgruppe kan bestå av flere lag. Hovedtrenere og hovedlagledere har ansvar for hele treningsgruppen.



TreningsgruppeHovedtrenerHovedlagleder
DameEgil Hordnes / egil.hordnes@hydro.com / 99737546Geir Egil Botten / geir.egil@sucom.no / 45635226
HerreOle Bjørn Sundgot / fritid.obs@gmail.com / 98407380

G19Emil Melkild Loe / emilloe@hotmail.com / 90876976

G16Erik Mo Leirvik / laptopenmin@hotmail.com / Vidar Vassli / Vidar.Vassli@hydro.com / 91375769
J15Kurt Einar Ansnes / kur-ans@hotmail.com / 46799564

G14Anders Sæther / anders.sather295@gmail.com / 99692570Frode Saur / Frode.saur@hydro.com / 95946382
J13Tore Gravanes / gravanes5@hotmail.com / 91758824Eilif Gundersen / Eilif.Gundersen@hydro.com /
G12Ola Furu / ola.furu@hydro.com / 47407640Roger Røen / roger.roen@gmail.com / 90508074
J11Rune Volden / rune.volden@sunndal.kommune.no / 46653990Janne Volden / Janne.volden1@gmail.com / 46651419
G11Ståle Rønningen / sronnin93@gmail.com / 90779950

G10Ivar Erlend Walseth / Ivar.Erlend.Walseth@hydro.com / 90843678Elin Rodal / elinrodal@gmail.com / 41230430
J9Eivind Lervik / eivind83@hotmail.com / 99612707Ragnhild Botten / Ragnhild.botten@gmail.com / 90089225
G8
Linda Wågbø / Linda_w87@hotmail.com / 47898023
J7Erik Ruud Ramsli / erik_ruud@hotmail.com / 90733853Vanja Rødseth / vanjarodseth@gmail.com / 90660772
G7Alf Gunnar Husby / Alf.husby@hydro.com / 90119118Lill Karin Bugge / Lill_lion@hotmail.com 7 48174065
J6Asbjørn Bonde Bakken / asbjornbb@outlook.com / 90577954Malin Torske / malin_torske@hotmail.com / 41565443
G6Tore Sæter / tore@jonlsaeter.no / 48500876Mari Berset Lien / Mari_lien_3@hotmail.com / 91587290









Powered by: Bloc